Fotografia i filmowanie to nasza pasja, a dobry fotograf ślubny i kamerzysta na wesele to duży komfort psychiczny. Nie ma nic przyjemniejszego w życiu niż robić to, co się kocha. Zajmujemy się głównie fotografią ślubną oraz wideofilmowaniem wesel. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tej branży. Nasz dorobek znajdziecie w dziale fotografia oraz wideo.

Co nas cechuje?

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nowe zlecenie to dla nas wyzwanie i wspólna przygoda. Z charakteru jesteśmy osobami dokładnymi, skupiającymi się na detalach, co działa na korzyść naszych Klientów. Ukończyliśmy również kurs dla fotografów i kamerzystów ceremonii liturgicznych wydany przez Archidiecezję Katowicką, który jest niezbędny do realizacji zdjęć w kościołach.

Parę informacji na początek…

Naszym Klientom zawsze proponujemy spotkanie w celu omówienia detali oraz porządku tego najważniejszego dnia w Waszym życiu. Rzeczy do omówienia jest bardzo dużo, a im więcej informacji posiadamy, tym lepiej jesteśmy przygotowani do pracy. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły oraz sugestie. Na pierwszym spotkaniu spisujemy również umowę. Wiemy, że podczas planowania wesela macie wiele spraw na głowie, dlatego wychodzimy Wam na przeciw i przedstawiamy propozycję oferty, którą możecie modyfikować pod własne oczekiwania.

fotografia slubna katowice fotograf ślubny i kamerzysta na wesele

Jak pracujemy?

Wykonanie zdjęć i ujęć do filmu to pierwszy etap naszej pracy. W dalszym etapie zdjęcia poddawane są starannej selekcji i obróbce w programie graficznym, a zarejestrowane ujęcia podlegają montażowi finalnie tworząc reportaż ślubny. Podczas uroczystości wtapiamy się w tłum, staramy się być niewidzialni, aby goście nie czuli się skrępowani. Dzięki temu zdjęcia wyglądają naturalnie, a goście weselni czują się swobodniej. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę na zdjęcia pozowane, nie ma z tym najmniejszego problemu, staramy się wyczuć sytuację. W filmie czy to na zdjęciach ujrzycie tylko najlepsze ujęcia, bez nienaturalnych min czy krępujących sytuacji, więc nie ma się czego obawiać. W trakcie uroczystości przywiązujemy wagę do detali, skupiamy się na ludzkich emocjach. W większości zleceń pracujemy od momentu przygotowań w salonie kosmetycznym lub domu do oczepin, zwykle do godziny 1:00.

Fotograf ślubny i kamerzysta na wesele

Wszystkie wykonane zdjęcia podlegają autorskiej obróbce kolorystycznej oraz retuszowi. Od momentu reportażu zdjęciowego z przygotowań weselnych do oczepin zwykle przekazujemy Klientom około 500 fotografii ślubnych w oryginalnej rozdzielczości. Dodatkowo każdy z obecnych gości otrzyma kod dostępu do strefy klienta, skąd po odszukaniu odpowiedniego wydarzenia i wpisaniu hasła, będzie mógł pobrać na swój komputer wszystkie zdjęcia z danej uroczystości przygotowanych do oglądania i dzielenia się nimi na portalach społecznościowych.

Każdy film tworzony przez nas również jest poddany obróbce kolorystycznej i dźwiękowej. Wszystkie produkcje nagrywamy w jakości Full HD. Czas trwania filmu z wesela jest także uzależniony od czasu pracy podczas uroczystości. Zwykle wynosi on od 60 do 90 minut. Naszym zdaniem tyle wystarczy, aby pokazać Wasz najwspanialszy dzień. Do każdego filmu dodajemy kilkuminutowy teledysk z muzyką, pokazujący najważniejsze momenty uroczystości.

Fotograf i kamerzysta Fotografia ślubna Śląsk

Plener

Namawiamy Was do wykonania zdjęć plenerowych w innym terminie niż wesele, dlaczego? Ponieważ jest więcej czasu dla Was i fotografa, a goście obecni na sali weselnej nie muszą oczekiwać najważniejszej Pary tego dnia. Nie szkodzi, że Panna Młoda będzie miała inny makijaż czy fryzurę, zdjęcia będą równie piękne.

… parę informacji na koniec

Na życzenie Klienta wykonujemy fotoksiążki, fotoalbumy, albumy tradycyjneujęcia z drona oraz portrety lub karykatury. Te oraz inne produkty znajdziecie w dziale produkty. Zdjęcia i film przekażemy Wam na pendrive w specjalnym pudełku. Jeżeli wybierzecie same zdjęcia, w grę wchodzi również płyta DVD z nadrukiem. Gotowe zdjęcia oraz film oddajemy Klientom do miesiąca czasu od momentu wykonania ostatnich zdjęć. Wykonanie fotoksiążki lub albumów traktujemy jako dodatkowe zlecenie, na które potrzebujemy kolejnych dwóch- trzech tygodni. Pamiętajcie, że stawiamy na jakość, a zgrany duet – fotograf ślubny i kamerzysta to gwarancja sukcesu.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz